Filmy korporacyjne Warszawa

Filmy korporacyjne czy wizerunkowe są powszechnie stosowanym narzędziem w kreowaniu własnej marki, skierowanym do partnerów biznesowych, udziałowców, klientów lub pracowników. Filmy korporacyjne budują pozytywny wizerunek firmy, przedstawiają przedsiębiorstwo z jak najlepszej strony oraz tworzą dobre skojarzenia. Taki film to możliwość zaprezentowania siebie, swoich pracowników, osiągnięć, certyfikatów i nagród. Na Twoje życzenie wyprodukujemy film korporacyjny, który zgodnie z najnowszymi trendami zaprezentuje Twoją firmę, jej historię, potencjał i sukcesy. Stworzymy materiał, który ociepli wizerunek firmy, podkreśli jej zalety i wyeksponuje wyniki. Wizualna strona filmu perfekcyjnie nawiąże do brandingu Twojej firmy. Film wizerunkowy to idealny sposób komunikacji z klientami obecnymi jak i przyszłymi. Filmy korporacyjne to wizytówka Twojej firmy. Czerpiąc z wielu doświadczeń wiemy jak taki film zrealizować dla Ciebie.

Jeden obraz znaczy więcej, niż tysiąc słów – ile w takim razie może znaczyć wiele obrazów zmontowanych w dobry film?

Filmy korporacyjne – nowy trend w tworzeniu wizerunku firmy

Filmy wizerunkowe nie są już absolutną nowością. Na zachodzie ta metoda budowania wizerunku znana jest od lat i właśnie filmy zagranicznych korporacji przekonały nas, że jest to metoda skuteczna. Produkcja filmów korporacyjnych nie musi pociągać za sobą wielkich kosztów i wielu kreatywnych właścicieli małych firm radzi sobie z tworzeniem ich samodzielnie. Wiele jednak wskazuje na to, że najlepiej jest powierzyć zadanie profesjonalistom.

Dlaczego produkcja filmów korporacyjnych nie jest zajęciem dla każdego?

Filmy promujące określoną firmę nie są zwykłymi spotami reklamowymi. Prezentują korporację, bądź mniejsze przedsiębiorstwo czasem trochę od kuchni. Ukazują jego wyjątkowość, atmosferę, pasję, z jaką pracownicy podchodzą do swoich codziennych zadań. Film ma za zadanie przykuć uwagę potencjalnego kontrahenta, czy też przyszłego pracownika już w kilkunastu pierwszych sekundach. Następnie ma pokazać wszystko to, co chcemy, aby ludzie o naszej firmie wiedzieli – w czasie, który nie pozwoli im się znudzić. Dobrze nakręcony i zmontowany film korporacyjny pozostawia po sobie chęć zobaczenia więcej na żywo. Wzbudza pragnienie bliższego poznania firmy i jej produktów. To naprawdę mocne narzędzie marketingowe, więc tworząc je, należy posiadać pewną wiedzę na temat sposobów przykuwania uwagi widza, oraz doświadczenie w profesjonalnym montażu i nadawaniu zwykłym rzeczom niezwykłej oprawy. To właśnie oferuje nasza firma – doświadczenie i profesjonalizm.

Kiedy już stworzymy Twój film korporacyjny – co dalej?

Filmy wizerunkowe w dobie powszechnego dostępu do internetu i popularności mediów społecznościowych i serwisów takich jak YouTube, bardzo łatwo jest „puścić w świat”. Nie musisz kupować drogiego czasu antenowego w TV, aby Twój film zobaczyły setki, tysiące, a może nawet miliony odbiorców. Wystarczy, że zespół świetnie wyszkolonych, doświadczonych fachowców zrobi dla Ciebie naprawdę dobry materiał, który umieścisz w sieci. Liczy się pomysł i odpowiednia forma przekazu.

Skutecznie i nowocześnie promuj firmę

Z doświadczenia naszych klientów wynika, że promowanie firmy przez filmy korporacyjne w sieci jest zdecydowanie skuteczniejszą metodą, niż papierowe foldery reklamowe. Film wizerunkowy, to nowoczesna, żywa forma przekazu, która lawinowo zyskuje coraz większą popularność. To przyszłość w dziedzinie budowania wizerunku. Bądź na czasie – zacznij tworzyć swój film z profesjonalistami już dziś.